Pakalpojumi

Sēru floristika, vainagi, štrausi, pušķi un kompozīcijas

Puķu Bode dod Jums iespēju vislabākajā veidā izteikt līdzjūtību aizgājējam.

Pēc Jūsu vēlmēm izgatavosim un noformēsim bēru vainagus, štrausus, pušķus un kompozīcijas. Dizainu, krāsu, izmēru un cenu iespējams saskaņot zvanot mums vai klātienē Puķu Bodē. Iespējams arī pasūtīt noformējumu ar lentu un uzrakstu.

Pakalpojums pieejams kā privātām tā arī juridiskām personām. Juridiskām personām piedāvājam bezskaidras naudas norēķinus.

 

Ziedi kāzām, līgavu pušķi, dekori kāzu svinību vietas noformējumam un kāzu auto dekori.

Mēs padarīsim Jūsu dzīves skaistākos mirkļus īpaši krāšņus! Mūsu floristes ar ilggadēju pieredzi spēs īstenot jebkuras ieceres.

Piesakiet savu vajadzību zvanot, rakstot e-pastu vai apmeklējot mūsu veikalu klātienē, un esiet droši ka mēs uzklausīsim, un iespējami maksimāli piepildīsim Jūsu vēlmes, vai tas būtu  līgavas pušķis, auto dekors vai pušķis līgavas māsai!

Zemāk esošajās galerijās aplūkojams tikai neliela daļa no tā, ko mēs spējam izgatavot.

Pušķi, ziedu kastītes, ziedu grozi, ziedu pušķi ar orhidejām

Puķu Bode jums piedāvā pasūtīt visplašāko klāstu ar daudzveidīgām un krāsainām ziedu kompozīcijām ikvienai gaumei no jebkuram dzīves gadījumam, vai tas būtu vienkārši sveiciens kolēģim, mīļotā cilvēka vai ģimenes locekļa apsveikums, pušķis drauga dzimšanas dienā – Jums ir iespēja iepriecināt jebkuru ar oriģinālu un pieejamu ziedu pušķi!

Dobelē un Dobeles novadā piedāvājam arī ziedu un pušķu piegādi.

Lai pasūtītu, kontaktējiet ar mums rakstot e-pastu, zvanot, vai klātienē – veikalā Puķu Bode!